Bize Ulaşın :  0 232 446 40 37 

Ne Aramıştınız ?

Ortak yaşam çözümleri…

Can dostlarınıza yaşamınızda yer açan mekan çözümleri..
Kedi köpek mobilyası; duyarlı tasarımcıların gönüllü olarak bir araya gelip insanlar ile hayvanların ortak yaşam alanlarında, günümüz mimari trend ve stillerine uygun, yer işgal etmeyen mobilyalar üretmek hevesi ile 2015te başladı..

Bizler bir çok perakende marka,konut,otel ve benzeri mahallerde insan ve mekan ilişkisini kurmuş, başarılı projelere imza atmış iç mimarlar olarak,odağımızı genişlettik ve daha fazla canlıya hayatımızda yer açtık,her şeyden ziyade ‘’fayda insanı’’ olmayı hedefledik.

Hayvanların dünyamızdaki yerini ve konumunu çağdaş bir dille yeniden yorumladık ve sizlere evde hayvanınız olsun olmasın keyifle kullanabileceğiniz uzun ömürlü,şık ve kaliteli kolleksiyonlar hazırladık.

Yaşama saygıyı  tasarılarımıza farklı dokunuşlarla yansıttık ve mekanları yeniden düşlerimizle kurguladık. Dar mekanlarda çok işlev,çok fonksiyon ve ergonomiyi esas kılarak yeni bir soluk yarattık. İçeriğinde sosyal sorumluluk projelerine yer vererek  kitlelere seslenen bu yolculukta,bizim gibi düşünen,bizim gibi paylaşan ve bizim gibi dinamik bakış açısına sahip tasarıları, tasarımcıları ile birlikte yolumuza katıp, çoğalarak devam ediyoruz.

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

5000 TL üzeri alışverişinizde İstanbul içi kargo ve kurulum bizden

Bize Ulaşın

Destek & Sipariş
0 543 889 23 89

Copyright © 2021